WIELKA MIĘDZYNARODOWA GALA MISS SUPRANATIONAL 2017 (POLSAT I 100 INNYCH KANAŁÓW ŚWIATA)

1 grudnia w Krynicy-Zdroju już po raz 9. wybraliśmy najpiękniejszą kobietę świata, która otrzymała tytuł i koronę Miss Supranational 2017! Wybraliśmy, bo MOOSE MEDIA towarzyszy historii konkursu od samego początku, a za rok mamy nadzieję obchodzić będziemy okrągły jej jubileusz - z czego jesteśmy bardzo dumni.

Organizowany od 2009 roku konkurs Miss Supranational, to jeden z pięciu największych konkursów piękna na świecie, obok Miss World, Miss Universe, Miss International i Miss Grand. W tym roku na scenie stanęło 80 kandydatek z całego świata! Wielkie telewizyjne show z udziałem najpiękniejszych kobiet transmitowała Telewizja Polsat i zagraniczne stacje telewizyjne do ponad 100 krajów na świecie. Podczas tego pięknego wieczoru wystąpili między innymi: zdobywca trzeciego miejsca w Konkursie Eurowizji 2017 mołdawski zespół Sunstroke Project, znakomita grupa taneczna znana widzom z polsatowego show Dancing With The Stras. Galę otworzył spektakularny pokaz ognia!

Finałową galę Miss Supranational 2017 poprowadził znakomity międzynarodowy duet: Davina Reeves - Miss Nowego Jorku 2010 i Ivan Podrez.

Fot. Mieczysław Mieloch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *