PREMIERA NAJNOWSZEJ GENERACJI PORSCHE 911!

Za nami polska, oficjalna premiera nowego modelu Porsche 911. Nietuzinkowy wieczór miał miejsce w nowoczesnych wnętrzach Teatru Szekspirowskiego w Gdańsku. Początek premiery nie mógł mieć innej godziny niż 9:11. Z każdą minutą napięcie rosło. Specjalną oprawę muzyczną, połączoną z nadprzeciętnymi dźwiękami nowego modelu Porsche 911, przygotował na to wydarzenie Smolik. Niecodzienne widowisko było połączeniem tradycji, historii, nowoczesności, z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań współczesnej elektroniki I multimediów. Tak, na samochód nazwany Wehikułem Wszechczasów po prostu przystało!

10 minut show, 3 dni prób, 10 tygodni przygotowań, 3 samochody na scenie (w tym Carrera S i Carrera 4S) i prawie 1000 gości, którzy wszystkiego mogli doznać niemal wszystkimi zmysłami! #Red #Black #White

To już druga premiera, którą MOOSE MEDIA miał okazję współtworzyć dla marki Porsche. Zaufanie Klienta to największa aprobata. O wielkiej przyjemności chyba też należy powiedzieć po prostu wprost! 🙂 Dziękujemy!

Produkcja eventu: Walk Events
Oprawa graficzna: Piloci Studio
***Zastosowane efekty: uruchomiona scenotechnika, zapadnie, ruchome ekrany na sztankietach, systemy D3, notch, najnowsze, po raz pierwszy użyte w Polsce lasery, programowanie muzyki, światła, wizualizacji w Time Code, co dało precyzyjne połączenie efektów w czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *