Szymon Łosiewicz, dla przyjaciół Łoś. Zodiakalny Bliźniak. Urodził się w środę 8 czerwca 1977. Tego dnia dzieli swoje święto z ludźmi, z którymi nie raz przyszło mu współpracować – Korą i Rafałem Brzozowskim.

W dniu 19. urodzin miał otwierać rozpoczynające się właśnie piłkarskie EURO w Anglii. Niestety, obowiązki zatrzymały go w kraju, ale fanem futbolu jest do dziś.

Z okazji jego 22. urodzin grupa Red Hot Chili Peppers wydała swój najlepszy chyba krążek „Californication”. Nic dziwnego, był wtedy uwielbianym przez kobiety odtwórcą roli trenera na siłowni w polskiej telenoweli wszech czasów „Klan”.

Od tego czasu przeszedł długą drogę, by dziś stać się jednym z najlepszych reżyserów telewizyjnych. Ma na swoim koncie wiele kolejnych edycji sopockiego Kabaretonu, a także gal finałowych konkursu Miss Polski, gdzie zresztą poznał swoją żonę, muzę i anioła stróża.

Dziś funkcjonuje w pełni szczęścia. W czasie gdy nie reżyseruje kolejnych widowisk telewizyjnych i pozatelewizyjnych, wielkich gal i kabaretów, spędza czas z dziećmi, Maksem i Zuzą, albo… pasjami rozkręca i konserwuje zegarki ze swojej kolekcji. Nie przypadkiem to właśnie czasomierze są jego pasją – punktualny, szanuje czas innych i wie, że życiem trzeba się cieszyć tu i teraz.

Kto choć raz z nim pracował, chętnie to powtarza.